Nowy wymiar diagnostyki: TEST MRT 159

W poprzednim tekście zwróciliśmy uwagę na rodzaje i przyczyny nietolerancji oraz nadwrażliwości pokarmowych. Diagostyka tych zaburzeń to bardzo ważny element skutecznej dietoterapii. Eliminacja pierwotnej przyczyny powstawania stanów zapalnych w organizmie to jedyne wyjście, aby pozbyć się zaburzeń raz na zawsze.

Test MRT prezentuje nowy wymiar diagnostyki – pozwala wykryc stopień uwalniania mediatorów stanów zapalnych.

Zdjęcie posta

W teście MRT badamy reakcję układu odpornościowego na początku reakcji prozapalnej oraz stopień wytwarzania mediatorów zapalenia. Wykrywamy tylko reakcje wywołujące stan zapalny, nie zaś reakcję fizjologiczną.

Zdjęcie posta

Wykonanie testu MRT pozwala na wykrycie pokarmów reaktywnych, wywołujących lub nasilających zapalenie. Badanie obejmuje 150 pokarmów, dodatków do żywności i popularnych niesterydowych leków przeciwzapalnych.
Udowodniono, że każda zmiana objętości krwinki wiąże się z uwalnianiem czynników (mediatorów) mających za zadanie komunikowanie się z innymi krwinkami białymi oraz układem nerwowym a także wywoływanie określonych reakcji w komórkach tkanek. Wszystko to ma na celu postawienie sił obronnych organizmu w stan gotowości lub nawet zainicjowanie i prowadzenie walki z wrogiem. Istnieje ścisła korelacja pomiędzy stopniem zmiany objętości krwinek a ilością uwalnianych mediatorów a tym samym nasileniem pojawienia się w krwiobiegu i tkankach czynników pozapalnych.

W ciągu trzech miesięcy diety eliminacyjnej na podstawie testu nadwrażliwości pokarmowych jesteśmy w stanie zregenerować śluzówkę jelita, wyciszyć stan zapalny.  W organizmie rozpoczynają się procesy naprawcze dzięki którym organizm staje się silniejszy. Podczas diety należy zadbać o odbudowanie flory jelitowej.

Zapraszamy Państwa do wykonania testu MRT 150. Na jego podstawie ustalimy indywidualny Raport Żywieniowy LEAP, szczegółowy jadłospis oraz naturalną suplementację.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s