O nas

KLINIKA DIETY GRYSZKIN

specjalizuje się w opracowywaniu diet towarzyszących terapiom medycznym w obszarze chorób metabolicznych, onkologicznych i gastrologicznych. Do istotnych w jej dorobku należą także terapie w zakresie leczenia cukrzycy, zaburzeń płodności oraz autyzmu.Nowością w klinice jest praca z dietetyką sportową dla zarówno dla amatorów, jak i osób już trenujących. Każda kuracja dietetyczna Kliniki dopasowywana jest do stylu życia oraz możliwości i umiejętności kulinarnych pacjenta.

Iwona Gryszkin

Iwona Gryszkin

Założycielka i twórca Kliniki Diety, aktywny dietetyk od 2005 r.; Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz podyplomowe studia dietetyczne na Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada certyfikaty z zakresu kluczowych dla terapii dietetycznych, metod diagnostycznych. Jest, między innymi konsultantem metody MRT oraz konsultantem programu LEAP. Posiada także wykształcenie i doświadczenie w zakresie leczenia otyłości, problemów diabetologicznych czy chociażby zaburzeń somatycznych osób z autyzmem. Autorka wielu artykułów oraz wykładów na konferencjach specjalistycznych. Konsultant i uczestnik programu TVP ABC, pt.: „Niejadki i inne przypadki”. Od 2008 r prowadzi pacjentów z cukrzycą i zaburzeniami metabolicznymi przy poradni diabetologicznej we Wrocławiu.

Specjalizuje się w terapiach dietetycznych towarzyszących kuracjom nowotworowym oraz endokrynologicznym. Do istotnych należą także terapie w zakresie leczenia alergii i nietolerancji pokarmowych, zaburzeń pracy przewodu pokarmowego dzieci i dorosłych, a także zaburzeń metabolicznych, autyzmu i zaburzeń płodności. Z zasady każda kuracja dietetyczna Kliniki dopasowywana jest do stylu życia oraz możliwości i umiejętności kulinarnych pacjenta.

Interesuje się psychologią, medycyną chińską i ziołolecznictwem. Prowadzi szkolenia dla lekarzy, dietetyków oraz osób zainteresowanych tematyką dietetyczną. Pasjonatka dobrej kuchni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s